UFC

Nejlepší momenty bitvy o titul v UFC! Adesanya nedal soupeři šanci

Zcela suverénně se stal novým šampionem UFC ve střední váze. Israel Adesanya ukončil na galavečeru v Melbourne domácího bojovníka Roberta Whittakera ve druhém kole. Jejich fight ale mohl skončit už v tom prvním.

Před zápasem bavil publikum nacvičeným tanečkem, v oktagonu pak přidal Adesanya i tvrdé a přesné údery. Už v úvodním kole dostal Whittakera na zem. Australského fightera od dalších ran pěstí uchránil jen gong, který kolo ukončil.

Zásadní moment číslo 1 - Adesanya poprvé dostal Whittakera na zem:

V tom druhém už ale osmadvacetiletý bojovník proti o dva roky staršímu Adesanyovi neměl šanci. Whittaker byl stále hodně otřesený, a i když se nevzdal a bojoval dál, dokonce soupeři dal pár přesných úderů, v čase 3:33 musel být zápas předčasně ukončen.

Zásadní moment číslo 2 - Adesanya ukončil Whittakera:

Adesanya totiž skvěle kontroval. Nejprve trefil soupeře pravačkou a následně ho levačkou poslal znovu na zem. Tam pak Whittakerovi uštědřil další ránu. Následně rozhodčí zápas předčasně ukončil, protože domácí bojovník nebyl schopný dál zápasit. Titulový zápas tak skončil dřív, než se čekalo.

Související obsah

Třicetiletý Novozélanďan, který pochází z Nigérie, se tak stal novým šampionem ve střední váze a svou bilanci vylepšil na neuvěřitelných 18:0. Whittaker poprvé od roku 2014 poznal hořkost porážky a jeho bilance je 21:5.

Související obsah


 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události