Hokej

Kauza Rolinek pokračuje! Šéf klubu zveřejnil soukromou komunikaci s hráčem

Kauza Rolinek pokračuje! Šéf klubu zveřejnil soukromou komunikaci s hráčem
Zdroj: Profimedia

V hokejových Pardubicích to stále vře. Den poté, co Tomáš Rolinek v klubu skončil, pověsil na sociální sítě předseda představenstva Marek Sýkora soukromou konverzaci s mistrem světa z roku 2010. Sýkora to udělal zřejmě proto, aby fanoušky Dynamo ujistil, že za odchodem ikony kluby on nemůže.

Kauza Rolinek se stále neuzavřela. Ba naopak. Je stále živá a bylo v ní uveřejněno několik lží a polopravd. Proto se Rolinek k celé kauze ve středu na Facebooku vyjádřil. Aby fanoušci měli jasno.

Související obsah

Teď se k celé kauze vyjádřil dost netradičně i předseda představenstva hokejových Pardubic Marek Sýkora, který zveřejnil soukromou konverzaci s Rolinkem. Na Twitteru totiž jeden z fanoušků označil Sýkoru za hlavního viníka Rolinkova odchodu.
 


 

Z konverzace je patrné, že Rolinek se nenaštval na Sýkoru. „Ano, já myslel trenéry, možná to vyznělo špatně na tebe, ale já na tebe nechtěl mířit. Mluvili jsme spolu v masérně, vím to, ale bylo to myšleno na trenéry, ne na tebe. Já se ve finále na tebe nezlobím, já s tebou jednal fér,“ napsal Rolinek Sýkorovi.
 

Související obsah


 

Na výsledku to ale nic nezmění. Rolinek v klubu skončil a hledá si nové angažmá.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události