Tyler Seguin

Hvězdu NHL vyhnalo z domu tornádo! Schovali jsme se v koupelně, vypráví

Hvězdu NHL vyhnalo z domu tornádo! Schovali jsme se v koupelně, vypráví
Zdroj: Profimedia

Kolem texaského Dallasu se v neděli prohnala tři tornáda. Přestože neštěstí všichni přežili, škody na majetku jsou obrovské. Mezi poškozené patří i dvě opory tamních Stars Tyler Seguin a Ben Bishop.

Domu Bena Bishopa tornádo strhlo střechu, kvůli čemuž americký gólman vynechal předzápasové rozbruslení a v nočním zápase proto pouze ze střídačky sledoval výhru svého týmu.

Po zápase ale vyprávěl právě o chvílích hrůzy. „Koukal jsem v televizi na fotbalový zápas a venku zněly sirény. Tak jsem přepnul na jiný kanál, kde jsem se dozvěděl, že se na nás řítí tornádo. Popadl jsem své dítě a schovali se v koupelně," líčil momenty, které mu mohly změnit život.

„Smetlo to dvě ulice a během chvíle to bylo pryč. Byla to strašlivá scéna. Když dnes chodíme kolem, vypadá to strašně depresivně, mnoho lidí přišlo o domov," dodal Bishop.

Parťáka z týmu zachránil kapitán Jamie Benn. "Zavolal mi, jestli jsem v pořádku. Řekl jsem mu, že máme pár rozbitých oken a pak se mi vybil telefon. Za 45 minut stál Jamie u našich dvěří. Vzal nás do auta a nabídl nám azyl," vypráví gólman Dallasu.

Hrozivě vypadá po útoku tornáda i dům Tylera Seguina, ten měl ale štěstí v neštěstí, jelikož tento zdevastovaný dům již rok není jeho bydlištěm a je určen k prodeji.

Kapitán Dallasu Jamie Benn ještě před zápasem v rozhovoru prozradil, že jel k Bishopovi na návštěvu mu trochu pomoci. „Je to něco, co jsem ještě v životě neviděl,“ okomentoval následky živelné pohromy. „Myslím, že všichni zareagovali správně, všichni pomáhají všem,“ dodal kapitán Hvězd.
 

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události