Hokej

Byl to faul? Zloba Dallasu, mečbol přišel po dýchnutí na rameno!

Byl to faul? Zloba Dallasu, mečbol přišel po dýchnutí na rameno!
Zdroj: Profimedia

Rozhodčí by neměli chybovat, a zvláště ne v klíčových momentech zápasu. Křivdu cítí tým Dallasu, který prohrál čtvrté utkání série s Tampou po hodně kontroverzním vyloučení. Obr Jamie Benn prý je dýchl rameno prcka Tylera Johnsona a šel sedět…

Bohužel pro Dallas se kontroverzní střet udál během začátku prodloužení a Tampa následnou přesilovku využila. Nyní mají Lighning tři mečboly ke zisku Stanley Cupu. Ale zloba z tábora Stars je cítit…


„Jamie mu dýchne na levé rameno a ten chlápek spadne. Vždyť je to play off, a navíc prodloužení, které jsme si vybojovali,“ soptil po utkání Joe Pavelski, který se zastal svého spoluhráče.


Nebyl samozřejmě jediným z tábora Dallasu. Své si k situaci řekl i trenér Rick Bowness.


„Jsou tam dva chlapi, kteří bojují o ztracený puk a ten jejich se snaží hákovat našeho, to je to, co jsem viděl v záznamu,“ vyprávěl trenér Dallasu.Bohužel, rozhodnutí už sudí zpátky nevzali a Jamie Benn pak jen bezmocně z trestné lavice viděl rozhodující gól.


Pokud bude chtít obrovitý kapitán se svými parťáky odvrátit křivdu, bude muset vyhrát tři zápasy v řadě. Ten první už v noci na neděli od druhé hodiny ranní. Pátý zápas finálové série Stanley Cupu vysílá opět Nova Sport 1 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události