MMA

Další soupeřka Pudilové v UFC? Měla by jí být Justine Kish!

Další soupeřka Pudilové v UFC? Měla by jí být Justine Kish!
Zdroj: Profimedia

Lucie Pudilová před časem podepsala v UFC smlouvu na další zápas, ale soupeřku ještě neoznámila. Dnes se na Instagramu pochlubila Justine Kish, že má nasmlouvaný zápas na stejný den, takže je velmi pravděpodobné, že tyto dvě nastoupí proti sobě.

Pudilová bude 18.1. bojovat o svou budoucnost v UFC. Po třech prohrách v řadě potřebuje výhru jako sůl a právě proti Justine Kish by se mohla chytit. Američanka má nyní nelichotivou sérii dvou porážek v řadě.

Na osmnáctého ledna má UFC především v plánu návrat Connora McGregora, ale pro české fanoušky bude určitě zajímavý i zápas Lucie Pudilové. Přestože UFC zatím neoznámila jednotlivé dvojice, které na sebe v polovině ledna narazí, nedá se předpokládat, že ke comebacku McGregora přidá více než jeden ženský duel.

Související obsah

O Lucčině možné soupeřce už dříve něco málo naznačil trenér Ladislav Erdélyi: "O soupeřce však můžeme říct především to, že je houževnatá, tvrdá v postoji, ale kvality má i na zemi, v klinčích je určitě slabší než třeba Lina Lansberg, nebo Liz Carmouche, na zemi ale není tak důmyslná, jako Liz Carmouche." Tento popis by na Američanku mohl sedět, takže zbývá počkat už jen na oficiální potvrzení.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události