Judo

Přijďte podpořit Krpálka! Prodej lístků na ME v Praze byl zahájen

Čeští fanoušci budou mít možnost vidět naživo Lukáše Krpálka. Český judista bude na květnovém mistrovství Evropy v Praze usilovat už o svůj čtvrtý kontinentální titul. Prodej vstupenek na turnaj, který se uskuteční v O2 Aréně od 1. do 3. května, byl v pátek spuštěn.

Je jedním z nejlepších judistů historie. Krpálek je mj. olympijským vítězem z Ria 2016, dvojnásobným mistrem světa a také trojnásobným evropským šampionem. V září se také stal první judistou, který získal titul mistra světa ve dvou kategoriích (polotěžká a těžká váha).

Související obsah

Šanci přidat další evropský titul bude mít v květnu na domácím ME v Praze. „Vždy jsem si moc přál, aby se jednou mistrovství Evropy uspořádalo v České republice. V příštím roce se to konečně povede,“ má radost osmadvacetiletý jihlavský rodák.

Na akci se v pátek spustil prodej vstupenek. Jeden lístek na všechny tři dny stojí, buď 1170 Kč, nebo 1470 Kč. S prodejem vstupenek na jednotlivé dny pořadatelé nepočítají.


 

„Ze všech míst bude na tatami plný výhled, nejlépe uvidí diváci na dlouhých stranách tribuny,“ uvedl předseda Českého svazu juda Jiří Dolejš. Kapacita bude 4500 diváků.

Související obsah

Celý šampionát má rozpočet 60 milionů korun a v Praze bude po 28 letech. V roce 1991 se uskutečnil v pražské Sportovní hale.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události