Makhmud Muradov

Muradov se pochlubil: Podepsal smlouvu na další zápas v UFC!

Muradov se pochlubil: Podepsal smlouvu na další zápas v UFC!
Zdroj: Instagram

Domácí hvězdu MMA Machmuda Muradova čeká další výzva v UFC. „Mach“ ve středu brzy ráno oznámil, že podepsal smlouvu na další zápas. Kdy a kde bude bojovat, sice ještě neprozradil, je však jisté, že jeho další vystoupení už má reálné obrysy.

Muradov (dosavadní bilance 23-6-0) ve středu na svém instagramu a facebooku oznámil podepsání dalšího zápasu v organizaci UFC. „Dneska jsem podepsal smlouvu na další zápas v UFC, moc vám všem děkuji za podporu,“ napsal reprezentant České republiky a Uzbekistánu.

Související obsah

Machmud Muradov se kromě domácího publika těší i obrovské podpoře ruských příznivců MMA. Na fight card UFC Fight Night v Moskvě sice není, ale i tak do Ruska přiletí. Setká se tam totiž s tamními fanoušky.


Český Uzbek, jak si sám Mach přezdívá, dlouho neměl v českém prostředí soupeře a bylo jen otázkou času, kdy ho osloví nejprestižnější organizace smíšených bojových umění.

Související obsah


Muradov vstoupil do dění organizace UFC během září 2019. Tehdy podepsal smlouvu na 4 zápasy. Ve svém UFC debutu 28. 9. 2019 v Kodani pak Muradov porazil Itala Di Chirica ve třech kolech na body.


Bližší informace o místě a soupeři by měl oznámit během dne.

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události