MMA

Vémola je zpět. Vzkazy, co bude dál, posílá z nemocničního lůžka!

Vémola je zpět. Vzkazy, co bude dál, posílá z nemocničního lůžka!
Zdroj: Profimedia

Dle svých slov ztratil Karlos Vémola v zápase století vše, o čem snil. Chvíli se nevědělo, co s českým terminátorem bude dál. Nicméně už nyní svým fanouškům posílá jasný vzkaz. Má za sebou odkládanou operaci ramene a těší se na návrat k tréninku. Prý začíná hon na Attilu.

Po odmlce na sociálních sítích se Karlos vrátil a svým fanouškům poskytl nové informace o své kariéře. „Mám v zádech tisíce fanoušků, kteří ve mně věří a ženou mě v před. Letitý sen je možná pryč, ale ta touha přijít si zpět pro všechno co mi sebral, mě zvedá z nemocničního lůžka směr gym už dnes. Vrátím se,“ vzkazuje český "Terminátor" na svém Instagramu.

Vémola v úterý podstoupil v Olomouci operaci ramene, kterou kvůli zápasu století odkládal. Teď ho čeká pořádně dlouhá rekonvalescence, kterou chce využít k přemýšlení a vytvoření plánu co dál. „Vémola svůj návrat zpět zahájil operací zraněného ramene. Vše dopadlo, jak má, cítí se dobře a všechny vás zdraví,“ uvedla stáj Feferonka Fight Team, která se o Karlose stará.

„Strašně chci ten pás OKTAGONu, strašně bych chtěl ve střední váze vyhrát pás. Musím si vyčisti hlavu. Počítám, že se vrátím někdy v létě,“ bylo jedno z posledních prohlášení Vémoly na pozápasové konferenci. Po operaci znovu všechny utvrdil o svém návratu: „Před 4 lety jsem prohrál a pár dní na to jsem se probudil na operačním sále. Neměl jsem jediný důvod zápasit dál. Teď ty důvody mám. Narodí se mi malinká Lili, které nechci ukázat, že jsem se vzdal.“

Související obsah

Karlos je znovu odhodlaný vrátit se do klece. Jaká bude jeho cesta k vytoužené odvetě, se zatím nedá říct. Ondřej Novotný, promotér organizace OKTAGON MMA, chce zachovat sportovní stránku a Vémola si tak bude muset druhý zápas s Véghem vybojovat přes jiné soupeře. Dobrá zpráva je, že se český terminátor nevzdává.

Související obsah

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události