Lucie Pudilová

Pudilová zná termín, místo i jméno soupeřky. Vyrazí opět do USA!

Pudilová zná termín, místo i jméno soupeřky. Vyrazí opět do USA!
Zdroj: Profimedia / instagram

Lucie Pudilová zná termín, místo a i jméno své další soupeřky! Poslední zápas stávajícího kontraktu v UFC jí čeká v Severní Karolíně 25. ledna 2020 a v oktagonu proti ní stane naturalizovaná Američanka Justine Kish!

Lucie Pudilová (8-5-0) je první a zároveň jediná Češka, která naši zemi reprezentuje v nejprestižnější MMA organizaci. Teď před ní čeká nová výzva, a to Američanka Justine Kish. Původem ruská zápasnice má na svém kontě osm zápasů a z toho jen dvě porážky. I domácí bojovnici tak čeká těžký zápas, který může rozhodnout o její budoucí kariéře.
 

Pro Pudilovou je duel s Justine Kish závěrečným zápasem stávající smlouvy. Tři poslední zápasy prohrála, a tak musí svým výkonem přesvědčit vedení UFC, že do nejprestižnější MMA organizace stále patří. Obě rivalky tak půjdou do boje, který nesmí ztratit.

Zdroj: Profimedia

„Je houževnatá, tvrdá v postoji, ale kvality má i na zemi. V klinčích je určitě slabší, než Lina Lansberg a na zemi není tak důmyslná jako Liz Carmouche,“ srovnal nastávající zápasnici se soupeřkami Pudilové, její trenér Ladislav Erdélyi. V zápase bude podle něj důležité dobře zkracovat vzdálenost, neboť Justine Kish bude mít výškovou převahu.

Související obsah

Justine Kish, byť má silné údery a kopy, ještě v profesionální kariéře žádnou soupeřku neukončila v postoji. Dvě výhry před limitem získala díky páce na ruku a technice zvané „triangle choke“. Na druhou stranu, jak řekl trenér Pudilové, Kish snese dost úderů a tvrdě je rozdává. Lucii tak čeká pořádná bitva o setrvání v UFC.

Související obsah

Duel se měl původně uskutečnit už na UFC 246. Tedy na stejném turnaji, kde by se měl po pauze vrátit i Conor McGregor. Nakonec se přesunul o týden na 25. ledna 2020 na turnaj UFC FIght Night 166 v Severní Karolíně.

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události