MMA

Terminátor Vémola utekl z nemocnice rovnou pod činky! DĚSIVÉ VIDEO

Karlos „Terminátor“ Vémola rozhodně neztrácí čas. Dva dny po operaci utekl z nemocnice a zamířil přímo do posilovny. Na svém znovu aktivovaném Instagramu sdílel videa, jak si se zafixovanou rukou dává do těla.

Po prohře s Attilou Véghem nevěděl, co sním dál bude. Jak sám řekl: „Musím si vyčistit hlavu,“ a odmlčel se ze sociálních sítí. Teď to vypadá, že už má jasno. „Nemam čas, ztrácet čas a věřím, že tvrdá dřina se vyplácí. I will be back,“ citoval český zápasník svoji oblíbenou filmovou postavu terminátora.
 

Karlos v úterý podstoupil odkládanou operaci ramene a jeden by čekal, že chvíli bude odpočívat. Opak je pravdou, prohra bývalého UFC zápasníka motivuje natolik, že už dva dny po operaci si pořádně naložil v posilovně. „Jaká je vaše výmluva? vzkazuje fanouškům.
 

Český terminátor z nemocničního lůžka prozradil své plány. Sen o UFC je dle jeho slov pryč, ale zápasník má nový cíl. „Chci ten pás OKTAGONu, strašně bych chtěl ve střední váze vyhrát pás. Počítám, že se vrátím někdy v létě.“ Vyjádřil se Vémola. Navíc chce být jediným zápasníkem, kdo Végha porazí dvakrát. Neboť v případě úspěšné odvety, by se mohl uskutečnit i třetí, rozhodující zápas.

Související obsah

Jestli se v létě vrátí do klece či ne, neví nikdo. Na pozápasové konferenci řekl: „Operace ramene mě vyřadí na půl roku,“ ale s tím se Vémola nedokázal smířit. Ačkoli ho zafixovaná ruka značně limituje, rozhodl se zatěžovat alespoň zdravé části těla. Jeho činy jsou důkazem, že svoji kariéru nevzdává a zůstává hladový.

Související obsah

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události