UFC

Nejdůležitější zápas kariéry! Pudilová promluvila o svém dalším souboji

Moc dobře ví, jak důležitý zápas ji čeká. Lucie Pudilová bude 25. ledna příštího roku bojovat o pokračování v UFC. Proti naturalizované Američance Justine Kish to pro pětadvacetiletou českou fighterku bude poslední mač stávajícího kontraktu s nejprestižnější organizací bojových sportů. A další kontrakt si vyslouží jedině vítězstvím!

Bilance Pudilové v UFC není moc dobrá. Ze šesti zápasů hned čtyřikrát prohrála a jen dvakrát zvítězila. Proto bude na výsledku jejího dalšího mače záležet. Když vyhraje, velmi pravděpodobně dostane nový kontrakt, v opačném případě nejspíše ne.

Důležitost si uvědomuje samozřejmě i Pudilová. „Tohle bude nejdůležitější zápas v mém životě. Chci být stále v UFC a když nevyhraju, už to bude hodně špatný. Teď mám dva bonusy (za zápasy večera) a teď potřebuji vyhrát. Když vyhraju, budu mít šanci se tam udržet,“ prohlásila. „Věřím si na ni,“ dodala v rozhovoru pro televizi Nova.

Související obsah

Zároveň také promluvila o tréninku na zápas, který se uskuteční při UFC Fight Night 166 v Severní Karolíně.
 

„Já každý den tvrdě dřu. Mám neuvěřitelný tréninkový dávky. To si nikdo neumí představit. Já o tom moc nemluvím, ale je neuvěřitelné, co lidské tělo zvládne. Já jen potřebuju, aby mi přálo zdraví, aby nepřišlo nachlazení. Jak se vycucnu na dno, tak pak mě něco ofoukne. Potřebuji být nalepená na zápas a pak bude všechno v pořádku,“ řekla Pudilová.

Související obsah

Proti ní bude stát původem Ruska ale už několik let naturalizovaná Američanka Kish, která má v UFC bilanci šest výher a dvě prohry.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události