MMA

Krásky v brutálním sportu. TOHLE jsou nejpůvabnější UFC zápasnice

Krásky v brutálním sportu. TOHLE jsou nejpůvabnější UFC zápasnice
Dámy v UFC Zdroj: Instagram / Joanna Jedrzejczyk / Paige VanZant / Rachael Ostovich

Brutální MMA už dávno není pouze mužskou záležitostí. Dámy si to v oktagonu umí rozdat stejně jako jejich protějšky. V UFC je v současnosti přes 100 evidovaných zápasnic, včetně reprezentantky České republiky Lucie Pudilové. Podívejte se na krásky, které by vám dokázaly zlomit vaz.

Olympijská medailistka Ronda Rousey byla první MMA zápasnicí, která podepsala smlouvu s UFC. Hlavně díky jejím výkonům změnil Dana White svůj názor na dámy v kleci a v roce 2013 divákům přinesl první ženský zápas na UFC 157.

Ačkoliv příslušnice něžného pohlaví umí předvést pořádně krvavou bitvu, pořád si zachovávají svůj půvab. Když zrovna nemlátí do pytle, vyrovnají se těm největším sex symbolům.

Podívejte se na krásné ženy, které střídají make-up a MMA rukavice:

Paige VanZant
Spisovatelka, modelka a zápasnice MMA. To vše zvládá 25letá Američanka. Svůj UFC debut měla v roce 2014, kdy ukončila Kailin Curranovou.

Kromě oktagonu se objevila i v populární reality show „Dancing with the stars“. Paige své fanoušky baví usměvavými nástupy a divadýlky při vážení.

Při pohledu na její roztomilý obličej je těžké uvěřit, že dokáže ubít soupeřku do bezvědomí. Podívejte se, proč si ji vybrala značka Reebok za svou tvář.

Michelle „Karate kráska“ Waterson
Před kariérou profesionální zápasnice byla Michelle ring girl (označení krásných dam, které asistují v oktagonu).

Americká kráska zápasí v UFC od roku 2015. S rekordem 17 výher a 7 proher je v současnosti v top desítce nejlepších zápasnic do 52 kg. Ač v roce 2011 porodila první dceru, může se stále chlubit plochým bříškem.

Rachel Ostovič
Hawajská kráska začala svoji MMA kariéru v roce 2010. Po vítězství v reality show The Ultimate Fighter 26, měla oficiální UFC premiéru v roce 2017, kdy porazila Karine Gevorgyanovou.

Nastartovanou kariéru musela přerušit kvůli následkům násilného přepadení. Při návratu do oktagonu prohrála s Paige VanZant. Na rozdíl od jiných zápasnic, je Ostovičová žena kyprých tvarů a na svém Instagramu je ráda vystavuje.

Zobrazit pspvek na Instagramu

From the islandz

Pspvek sdlen Rachael Ostovich (@rachaelostovich),

Joanna Jedrzejczyk
První zápas v nejprestižnější organizaci měla v roce 2016. O rok později se utkala o titul šampiónky ve slámové váze (do 52 kg).

Vítězstvím nad Carlou Esparza získala vysněný pás a stala se první Evropankou držící titul a také prvním polským šampiónem/nkou v UFC.

Kromě výkonů na sebe upozorňuje krásným úsměvem a slovanskými rysy.

 

Související obsah

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události