MMA

Veterán UFC šel k zemi! Na vlastní kůži poznal lekci z Karate Kida

Veterán UFC šel k zemi! Na vlastní kůži poznal lekci z Karate Kida
Ross Pearson, UFC veterán Zdroj: Profimedia

UFC veterán Ross Pearson se krátce po ohlášení konce MMA kariéry opět vrátil do oktagonu. Nicméně tam ho o pět let mladší Davy Gallon sejmul nevídaným kopem. Bylo z toho K.O. jako z akčního filmu!

V sobotu 16. listopadu se v Londýně konal první galavečer nové organizace Probellum MMA. V hlavním zápase se postavil bývalý zápasník UFC Ross Pearson (20-17-0) francouzskému fighterovi Davy Gallonovi (18-7-2). A právě Francouz koncem třetího kola zvedl všechny přítomné diváky ze židle.


Zápas byl vypsán na tři kola. Pokud by došel do konce, pravděpodobně by Pearson svůj návrat vyhrál na body. Nicméně Gallon 40 vteřin před koncem vsadil na kousek, který vídáme v hollywoodských trhácích. Před soupeřem se vrhl na zem a do vzduchu vyslal kop, který Rosse zasáhl přímo na bradu. Ten se skácel k zemi.

 

„Pane bože, ani nevím, jak to nazvat. Nikdy jsem neviděl takové ukončení,“ byla první reakce komentátora. Davy Gallon si svým capoeira kopem připsal své 18 vítězství a zaplnil sociální média. Přece jen, takový trik se jen tak nevidí.

Související obsah

Naopak Ross Pearson si svůj návrat představoval určitě jinak. Anglický zápasník 10 let působil v organizaci UFC. V dubnu 2019 ukončená kariéra ho rychle omrzela a už v květnu se vrátil do profesionálního zápasu, tentokrát v boxerském ringu. Po úspěšném debutu se rozhodl vrátit k MMA, nicméně jeho návrat mu tentokrát nevyšel.

Související obsah

dch, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události