MMA

Další výzva pro Conora McGregora. Do klece ho chce veterán UFC

UFC veterán Charles Oliveira je plný sebevědomí. Po sobotní výhře v Sao Paulu se nechal slyšet, že příště chce v kleci Conora McGregora. Dokonce se vyjádřil i na adresu neporaženého Chabiba Nurmagomedova. Prý je lepší než on.

Charles Oliveira (28-8-0) si na pozápasové konferenci řekl o dalšího soupeře. „Myslím, že je čas mluvit trochu víc, je čas lépe se oblékat a říct pár jmen. Říkám Conor McGregor a Paul Felder.“

Felder (17-4-0) je poslední zápasník, kdo v roce 2017 Brazilce dokázal porazit. A McGregora vyzývá proto, aby dokázal, že patří mezi ty nejlepší v lehké váze.

Třicetiletý Oliveira je v současnosti na 13. pozici v kategorii do 70 kg. Má za sebou šest úspěšných zápasů a cítí, že ve své divizi je velké zvíře.

Dokonce se opřel do neporaženého dagestánského orla Chabiba Nurmagomedova (28-0-0). „Všichni o něm mluví. Já jsem v postoji lepší než on, a když půjdeme na zem, nebojím se ho,“ řekl držitel černého pásu v brazilském jiu-jitsu.

Související obsah

V sobotu brazilské velkoměsto Sao Paulo hostilo další UFC Fight Night. Hlavní zápas zastínil svým výkonem domácí zápasník Charles Oliveira, který v předzápase ukončil K.O. Jareda Gordona (15-4-0). Celý zápas trval jen 86 vteřin. Za svůj zvedák obdržel Brazilec bonus 1,15 miliónů korun.

Související obsah

Kromě peněz a cenného vítězství se Oliveira může těšit ze statusu držitele nejdelší vítězné šnůry před limitem v současnosti v UFC.

V celkovém žebříčku výher před limitem je s 15 vítězstvími druhý za Donaldem Cerronem (16). A ještě jeden rekord si Brazilec připsal sobotní výhrou. Už podeváté v UFC byl oceněn „výkonem večera“, což je nejvíce krát v historii americké organizace.

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události