MMA šampion Martínek se pochlubil sexy přítelkyní. Ta pracuje v erotických službách

MMA šampion Martínek se pochlubil sexy přítelkyní. Ta pracuje v erotických službách
Zdroj: TN.cz

Michal „Blackbeard“ Martínek svou novou přítelkyni zmínil už po výhře nad Viktorem Peštou. Teď ji ukázal i svým fanouškům na Instagramu. Spolu s krásnou Lenkou si užívá zasloužený odpočinek na pobřeží Senegalu.

Po výhře na OKTAGONU 15, kde v prvním kole ukončil favorizovaného Viktora Peštu (15-6-0), Martínek děkoval celému jeho týmu a všem, kteří mu v jeho cestě pomohli. „Chtěl bych poděkovat svojí nové partnerce Leničce,“ neslo se vyprodanou arénou. Dva týdny po zápase svou novou partnerku představil i fanouškům.

Vypadá to, že nový vztah dvojnásobnému šampionovi těžké váhy jenom prospívá.

Vedle Lenky „Angel Piaff“ vypadá šťastný a společně tvoří krásný pár. Dokonce si její jméno napsal i na bandáže v posledním zápase. Na svém Instagramu sdílel fotku, jak si spolu užívají dovolenou u moře: „Přišlo to narychlo všechno, a přesto nejlepší, co jsem mohl udělat. Děkuji za tebe bejby.“

Zobrazit pspvek na Instagramu

@piaffangel - good feeling with honey

Pspvek sdlen Michal Blackbeard Martnek (@michal_blackbeard_martinek),

Šampionova přítelkyně Lenka je krásná sedmadvacetiletá blondýnka se sexy tělem. Není tedy divu, že se živí erotickými masážemi.

Na svém Instagramu odkazuje na služby pražského salónu, kde podle všeho vystupuje pod jménem Angel Piaff. Vypadá to tedy, že o Černovouse je dobře postaráno.


Kromě titulu v těžké váze a nové přítelkyně se může Martínek radovat i z hiphopové skladby, kterou o něm vytvořil raper Refew. Českému zápasníkovi se tak dostalo obdobné pocty jako Attilu Véghovi, na jehož počest zpívá Rytmus a P.A.T.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.