Fotbal

Vyhoďte ho! Xhaka svým chováním opět rozzuřil fanoušky Arsenalu

Vyhoďte ho! Xhaka svým chováním opět rozzuřil fanoušky Arsenalu
Zdroj: Profimedia

Před měsícem poslal tehdejší kapitán Arsenalu fanoušky do oněch míst, po měsíci Granit Xhaka opět nastoupil a znovu fanoušky pořádně namíchl. Ti teď chtějí, aby po kouči Emerym klub vyhodil i švýcarského reprezentanta.

Arsenal je v nebývalé krizi. Nevyhrál už sedm zápasů a odnesl to kouč Unai Emery. A dobrá atmosféra nepanuje ani mezi hráči a fanoušky. Důlkazem je incident z konce října, kdy kapitán Granit Xhaka nadával přímo na hřišti fanouškům a následně odhodil dres na zem.


Hned po zápase byl Xhaka umístěný na listinu zraněných hráčů a fanoušci ho na trávníku hledali marně. Až do zápasu s Frankfurtem. V něm Gunners padli 1:2 a Xhaka dostal v 87. minutě žlutou kartu.


Londýnské fanoušky ale zaskočilo a rozčílilo následné chování jejich bývalého kapitána. Xhaka totiž chodil po hřišti a v rozhovoru s protihráči se smál od ucha k uchu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat a sociální sítě zaplavily nadávky a prosby k vedení, ať se klub sedmadvacetiletého záložníka zbaví.

Související obsah


Xhaka je v Arsenalu čtvrtou sezonu, před tím působil také v Mönchengladbachu a Basileji. Pravidelně také nastupuje ve švýcarské reprezentaci, za kterou odehrál 86 utkání, ve kterých vstřelil 12 branek.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události