Marpo

Marpo se chce poměřit s Vémolou, přijal výzvu!

Hodně zajímavý souboj se rodí v českém MMA. Známý český raper a fighter Marpo se totiž rozhodl, že přijme téměř rok trvající výzvu od Karlose "Terminátora" Vémoly.

Otakar Petřina alias Marpo se ukázal při slavnostním otevření nového obchodu značky Under Armour, kde si zaboxoval také s olympijským medailistou Rudolfem Krajem. Pak se vyjádřil i k rok trvající výzvě, kterou dostal od Karlose Vémoly a sám Marpo je prý připraven.


"Karlos mě vyzval už při zápase s Rytmusem a já výzvu už po několikáté přijal. Moc ten zápas chci, hodně o něj stojím," vyjádřil se čtyřiatřicetiletý zpěvák, který momentálně připravuje nové album a na samotný trénink tak zase nebylo tolik času.
 

Související obsah

Vémola se na adresu Marpa vyjádřil už v prosinci minulého roku, tehdy mu nebyla po chuti kritika od známého zpěváka na jeho bojový postoj. "Karlose si vážím, udělal pro sport MMA spoustu moc, ale v postoji moc dobrej není," hodnotil Marpo na středeční akci svého konkurenta a potvrdil tak to, co si o českém Terminátorovi myslí.

 "Můžeme boxovat, můžeme se rvát bez limitu, ale chci tě,“ řekl Vémola po zápase, ve kterém v pražské O2 areně ukončil Flavia Rodriga Magona.

Související obsahPři stejném večeru došlo i k hodně sledovanému souboji v boxu, kde se utkal právě Marpo proti Rytmusovi a český raper se ukázal ve výborné kondici a se svým slovenským konkurentem tak neměl moc problémů.


Ostatně pokud by se měl zápas uskutečnit, bude to podle Marpa rozhodně v boxu. „Chci, aby to byl box. Válení po zemi není pro mě. On má navíc skoro metrák, zatímco ja mám závodní váhu třeba 75 kilogramů," dodává český raper.

Související obsahOtázkou, jak se k přijaté výzvě vyjádří Vémola, který se momentálně zotavuje z operace ramene a za sebou má také krutou porážku od slovenského bijce Attily Végha.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události