NBA

Chicago padlo v prodloužení, Satoranskému se nedařilo

Basketbalisté Chicaga Bulls v NBA opět prohráli. Tentokrát nestačili na Miami, kterému podlehli 105:110 po prodloužení. Tomáši Satoranskému se nedařilo a nastřílel jen šest bodů.

Český rozehrávač si připsal jen 2 asistence, což je jeho nejnižší číslo od poloviny listopadu. Nezářil ani při střelbě, když z osmi pokusů skončily v koši jen dva a utkání zakončil na šesti bodech. Druhou polovinu zápasu prakticky proseděl na lavičce. Když sečteme 4. čtvrtinu a prodloužení, na palubovce se ohřál pouhých 35 vteřin.

Chicago na hřišti favorizovaného Miami sice vybojovalo překvapivé prodloužení, v něm ale další šok nepřišel a třetí tým východní konference doma zůstal i na desátý pokus neporažen. Bulls si zhoršili bilanci na 8 výher a 16 porážek a na Východě jsou jedenáctí.

Dařilo se naopak Los Angeles Lakers, kteří přestříleli Minnesotu 142:125. LeBron James nasázel 32 bodů, největší hvězdou večera se ale stal Anthony Davis, který se dostal na magickou hranici 50 bodů.