Hokej

Děsivé zranění v hokejové OHL. Brankář masivně krvácel po říznutí bruslí

Děsivé zranění v hokejové OHL. Brankář masivně krvácel po říznutí bruslí
Zdroj: Profimedia

Při zápase hokejové OHL muselo všem přítomným opravdu zatrnout. Brankář domácích Niagara IceHogs Tucker Tynan se dostal do hromadné srážky, při které ho jedna z bruslí řízla do nohy a on začal okamžitě silně krvácet. Tynan byl ihned převezen do nemocnice, kde úspěšně prodělal operaci.

Ontario Hockey League je juniorská liga, kde hrávají mladí hokejisté před draftem, či pár let po něm. Noční zápas mezi Niagara IceDogs a London Knights se kvůli děsivému zranění nedohrál.


Na začátku druhé třetiny se srazili dva hráči s brankářem domácího týmu, ten srážku odnesl řeznou ranou na noze a krev okamžitě začala zabarvovat led z bílé barvy na rudou.


Video není vhodné pro slabší povahy:

K teprve sedmnáctiletému brankáři okamžitě přispěchali doktoři, aby krvácení zastavili a mladý gólman byl ihned převezen do nemocnice na operaci. Ta proběhla úspěšně a talentovaný brankář tak může doufat v brzký návrat do brankoviště.


Ošklivá nehoda připomíná podobně neštěstí z osmdesátých let. Clint Malarchuk, tehdy brankář Buffala se stal obětí podobné srážky. Brusle mu tehdy rozřízla hrdelní žílu, ze které okamžitě začla stříkat krev.

Video není vhodné pro slabší povahy:

Malarchuk zvládl odejít z ledu po svých, ale ztratil litr a půl krve. Nicméně netrvalo to ani dva týdny a kanadský brankář se opět vrátil na led.

Související obsah

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události