MMA

Kovboj konkuruje Conorově whiskey. Fanouškům nabídl vlastní edici piva

Kovboj konkuruje Conorově whiskey. Fanouškům nabídl vlastní edici piva
Donald "Kovboj" Cerrone | Zdroj: Profimedia

Donald Cerrone mimo klec žije jako pravý kovboj a po tvrdém tréninku, lovu či jízdě na koni rád šáhne po vychlazeném pivu. Dlouholetý sponzor Budweiser svému šampionovi vytvořil speciální edici plechovek, které si můžou jeho fanoušci vychutnat při jeho zápasu s Conorem McGregorem.

Stejně jako má McGregor svou vlastní whiskey, Cerrone se stal tváří pivní edice. Jeho dlouholetý sponzor mu pro příležitost nadcházejícího zápasu vytvořil vlastní plechovku. „Je to speciální Kovbojská plechovka, kterou budeme prodávat celý týden před zápasem s Conorem,“ oznámil ESPN reportér Brett Okamoto.
 

Kovbojova plechovka je věnována všem jeho fanouškům a americké pracující třídě. „Chci, aby všichni tvrdě pracující Američané věděli, že zápasím pro ně. Ptají se mě, proč si nedám chvíli pauzu, ale to pracující třída nedělá. Pracují celý den a já také,“ stojí na etiketě, kterou zdobí i Cerroneho fotografie a seznam UFC rekordů.

Vlastním pivem tak Kovboj konkuruje soupeřově whiskey. V září 2018 McGregor spojil nabytou popularitu z MMA a irské kořeny a vytvořil vlastní destilát.

Už přes rok jeho fanoušci po celém světě popíjí Proper Twelve whiskey. Cerroneho příznivci si teď mohou během nadcházejícího duelu na UFC 246 vychutnat oblíbené pivo svého favorita.

MMA veterán Donald „Kovboj“ Cerrone (36-13-1NC) se už 18. ledna postaví v hlavním zápase UFC 246 Conorovi „The Notorious“ McGregorovi (21-4-0).

Američan do duelu velterové váhy (do 77 kg) nastoupí po sérii dvou porážek. Zatímco irský bojovník se v kleci objeví poprvé od října 2018.

Jejich souboj a hlavní kartu UFC 246 sledujte 19. ledna od 3:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události