MMA

MMA není nejdůležitější. Za to bez piva a rodiny by Kovboj žít nemohl

Donaldovi Cerrone se zaslouženě říká Kovboj. Nejenže v kleci předvádí rodeo, ale také má vlastní ranč a nevynechá jedinou možnost k adrenalinovému zážitku. Prototyp ideálního chlapa prozradil, bez jakých věcí by nemohl žít.

Donald „Kovboj“ Cerrone (36-13-1NC) patří mezi UFC veterány. Za svou profesionální MMA kariéru zvládl už 50 zápasů a na kontě má i desítky duelů v kickboxu. I přes obrovské zápasové tempo se zvládá naplno věnovat rodině a svým ostatním adrenalinovým zálibám.
 

Své peníze vydělává zápasením v kleci, ale aby toho byl schopný, má ve svém životě mnoho věcí, které mu pomáhají překonávat náročné přípravy na své soupeře. Magazín GQ se zeptal pátého UFC zápasníka žebříčku lehké váhy, bez jakých věcí se v životě neobejde.

Zdroj: Profimedia

Tyčinka Snickers – Kovboj si ujíždí na těchto čokoládových tyčinkách. Preferuje je v porci na jedno kousnutí a nejraději je má vytažené z mrazáku. Bez kalorické svačinky nevydrží ani během shazování váhy. „Trénuji tvrdě, tak si zasloužím malou odměnu,“ řekl Donald.

Pivo„Pivko je pro mě určitě nepostradatelné. Pijeme tak 5krát do týdne i během přípravy,“ prozradil Kovboj o své neřesti. Americký Budweiser ho dokonce začal sponzorovat a pro příležitost duelu s McGregorem mu vytvořil vlastní edici.
 

Související obsah 

Motorka – Zvuk a síla motoru přináší Donaldovi relax od tréninku. Nejvíc si projížďku užívá za doprovodu ostatních tréninkových partnerů. Proto má ve své garáži hned 10 kusů Harley-Davidson.

Wakeboard „Úplně mi to učarovalo, prostě to miluju. Jakýkoliv vodní sport: lyže, surf, prostě být na vodě,“ řekl o své další adrenalinové zálibě.

Související obsah

Paintball – Donald na svém tréninkovém ranči často hostí mnoho dalších MMA zápasníků. Mimo trénink se s nimi rád měří i na vlastním paintballovém hřišti. Dokonce má plně vybavenou zbrojírnu, kterou nazývá „zábavní místnost“, kde kromě zbraní má potápěčskou výstroj, potřeby pro lezení a další vychytávky.

Zvířata – Kovboj žije na ranči v Novém Mexiku. Kromě koní a hospodářských zvířat má i fenku jménem Billy Ray. „Zvířata jsou pro mě velká část života. Dokonce mám bílého bizona, který se narodí jednou z 10 milionů. Nikdy ho nesním, ale ty ostatní bizony jo,“ smál se v rozhovoru Cerrone.

Související obsah

Potápění – Ideální dovolená je pro Kovboje a jeho ženu ve znamení potápění. Být hluboko pod vodou je pro ně ten nejlepší odpočinek. Donald se nepřestal potápět ani poté, co se málem utopil při průzkumu podvodních jeskyní v Mexiku.

Nářadí – Cerrone je domácí kutil. Svůj tréninkový ranč a domov v Novém Mexiku postavil vlastníma rukama. Zápasníky, kteří u něj trénují, rád učí, jak něco postavit nebo smontovat.

Zdroj: Profimedia

Rodina – Vše, co podniká, dělá pro svou ženu Lindsay a ročního syna Dacsona Danger Cerroneho. „Jednou budu sedět se synem a řeknu mu, že jeho táta byl jeden z nejnebezpečnějších grázlů,“ prozradil už dříve svou pravou motivaci.
 

Cerrone se už tento víkend postaví Conorovi McGregorovi. Jejich duel a hlavní kartu UFC 246 sledujte v neděli 19. ledna od 3:30 na Nova Sport 2 a Voyo.
 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události