Fotbalisté PSG zvládli dohrávku proti Monaku a zvítězili o tři góly

Odložený zápas mezi Paris Saint-Germain a AS Monakem měl jasného vítěze! Pařížský velkoklub nenechal nic náhodě a zvítězil 4:1. Dvěma góly se předvedl Kylian Mbappé, skóroval také Neymar.

Původně se měl tento duel odehrát na začátku prosince. Kvůli nepříznivému počasí a silným dešťům se však utkání odložilo na středeční večer. Paris Saint-Germain navíc před týdnem už hrálo s týmem z francouzské riviéry ligový zápas, který skončil překvapivou remízou 3:3.

Vedoucí tým Ligue 1 tak v dohrávce 15. kola tentokrát nechtěl nechat nic náhodě a brzy se ujal vedení. Ve 24. minutě se po rychlé akci prosadil Kylian Mbappé. Monako pak navíc dostalo gól do šatny po penaltové trefě Neymara a do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro PSG.