Biatlon

Mužský sprint ovládli Francouzi. Z Čechů nejlepší třicátý Moravec

Mužský sprint ovládli Francouzi. Z Čechů nejlepší třicátý Moravec
Zdroj: Profimedia

Při neúčasti Johannese Boea se opět daří Martinu Fourcadovi. Po dvou výhrách v Oberhofu zvítězil i v Ruhpoldingu. Žádný z Čechů nesestřelil všech deset terčů, takže nejlépe skončil Ondřej Moravec s jednou chybou na třicátém místě.

Německý Ruhpolding opravdu sednul francouzským biatlonistům, čtyři z nich se vešli do nejlepší šestky. Třetí vítězství ve světovém poháru v řadě a celkově čtvrté v této sezoně získal Martin Fourcade, kterému pomohla bezchybná a rychlá střelba, ke které navíc přidal třetí nejlepší běžecký čas.


Pouze tři vteřiny za ním skončil jeho krajan Fillon Maillet. Dvanáct vteřin za vítězem skončil k radosti německých fanoušků domácí Benedikt Doll. Francouzskou dominanci podtrhli na děleném pátém místě Desthieux a Claude, kteří museli na jedno trestné kolo.

Související obsahZ českých závodníků dojel nejlépe Ondřej Moravec s jednou střeleckou chybou na třicátém místě. Hned na další příčce skončil Jakub Štvrtecký taktéž s jednou chybou. Zbylí tři Češi minuli na střelnici dvakrát, Krčmář skončil 38. Šlesingr 76. a na devadesáté sedmé pozici dojel Tomáš Krupčík.

sup, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události