MMA

Máte postřeh jako MMA zápasník Patrik Kincl? Můžete to lehce zjistit

Máte postřeh jako MMA zápasník Patrik Kincl? Můžete to lehce zjistit
MMA zápasník Patrik Kincl | Zdroj: Profimedia

Český MMA zápasník Patrik Kincl zveřejnil, jak se připravuje na své zápasy. Fanouškům ukázal prostou, ale jen zdánlivě jednoduchou techniku. Každý si ji může zkusit v pohodlí domova, stačí mít jen pár drobáků.

Jeden z předních bojovníků domácí scény se připomněl fanouškům zdánlivě jednoduchým videem. „Jakmile člověk nesází věci z tréninku – netrénuje,“ komentoval na svém Instagramu. Kincl trénuje šest dní v týdnu a momentálně se soustředí na rychlost a koordinaci.
 

Do svého tréninku začlenil jednoduchou hru. „Na ruce mám tři dvoueurové mince, které vyhodíte do výše hlavy a pak jednu po druhé pochytáte. Užijte si to,“ popsal techniku Patrik. Kromě popisu přidal i video, jak sám výzvu zvládl. Je to na první pohled jednoduché, ale úspěšné provedení, už pár chvil zabere.

Patrik Kincl (22-9-0) má za sebou 31 profesionálních MMA zápasů. V roce 2018 prohrál po třech kolech s Terminátorem Karlosem Vémolou (27-6-0). Od té doby nasbíral tři vítězství v řadě a postupně si razí cestu zpět na vrchol. O domácího zápasníka mělo v minulosti zájem i UFC.

Zdroj: profimedia.cz

Byl jedním z posledních zápasníků problémové organizace XFN. V současnosti má smlouvu s polskou organizací KSW, kde se měl v září 2019 utkat o titul velterové váhy (do 77 kg). Ale před duelem s Robertem Soldičem si český zápasník vykloubil loket a musel odstoupit.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události