Basketbal

Nymburk si poradil s dalším soupeřem, zvítězil o 32 bodů

Nymburk si poradil s dalším soupeřem, zvítězil o 32 bodů
Vojtěch Hruban z Nymburka dává koš Zdroj: championsleague.basketball.com

Basketbalisté Nymburka jedou na vítězné vlně. Ve 13. kole Ligy mistrů zužitkovali svoji momentální formu a přejeli rozdílem třídy černohorského soupeře Mornar Bar po výsledku 98:66. Za Středočechy zářilo zejména duo Hruban a Peterka, které dohromady nastřílelo 31 bodů.

Nymburk mohl být před tímto zápasem v klidu. V basketbalové Lize mistrů má už jistý postup do Play Off, ve hře je však stále první místo v tabulce C. Středočeši tak nenechali nic náhodě a hned v úvodu si vypracovali vysoký rozdíl, který se do konce první čtvrtiny vyhoupl až na propastných 22 bodů.
 

V dominantním výkonu pak Nymburk pokračoval i v dalších čtvrtinách. Český tým především táhl Vojtěch Hruban a Martin Peterka, oba borci nastříleli dohromady 31 bodů. Na straně černohorského Mornar Baru byl zase hodně vidět Nemanja Vranjes, který dal téměř polovinu bodů svého týmu.

Související obsah

Nymburk nakonec zvítězil vysokým rozdílem 32 bodů a po výsledku 98:66 mu patří průběžné první místo v tabulce Ligy mistrů. Zdali na něm vydrží, rozhodne duel mezi Tenerife a Rigou.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události