Fotbal

Strašidelné! Útočníkovi Rangers někdo manipuloval s podvozkem u auta

Strašidelné! Útočníkovi Rangers někdo manipuloval s podvozkem u auta
Zdroj: Profimedia

Fotbalový útočník Rangers Alfredo Morelos byl svědkem hrozivého momentu. Během procházky v okolí svého apartmánu totiž zahlédl, jak někdo manipuluje s podvozkem u jeho sportovního auta. Kolumbijský fotbalista následně zavolal policii, která údajného pachatele chytila. Případ se nadále vyšetřuje.

Hráč, který patří mezi ve skotské lize mezi známé výtržníky, se bojí o svůj život. A nejenom on, spolu s Morelosem celý incident viděla i jeho těhotná manželka Yesenia. Manželský pár se procházel v okolí řeky Clyde v příměstí Glasgow, když uviděl, jak někdo leží pod podvozkem jejich Lamborghini, a to navíc na střeženém parkovišti.
 

Třiadvacetiletý fotbalista však zachoval klid a ihned zavolal policii, která následně pachatele chytila a odvezla ho na policejní stanici. Kromě obviněného muže odvezla policie také zmíněné sportovní auto, u kterého budou komisaři kontrolovat jeho podvozek. 
 

„V současné chvíli tomu nemůžeme říct více, jelikož případ stále řeší policie,“ zveřejnil tiskový mluvčí Glasgow Rangers.


Morelos letos nastřílel v aktuálně druhém celku skotské ligy už dvanáct branek. Svěřenec Stevena Gerrarda naposledy střídal v duelu proti Ross County, kdy Rangers zvítězili 2:0. V sobotu odpoledne je navíc čeká zápas s Aberdeenem.

Související obsahKromě střílení branek se však kolumbijský útočník předvádí také svým nesportovním chováním. Naposledy ukazoval fanouškům konkurenčního Celticu přejíždějícím prstem po krku, že je podřízne a dostal stopku na několik zápasů. 


 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události