APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Vrať se domů, žádala ho matka. A 29letý hráč Manchesteru poslechl

Vrať se domů, žádala ho matka. A 29letý hráč Manchesteru poslechl
Marcos Rojo | Zdroj: profimedia.cz

Po pěti a půl letech vzdal, minimálně do konce sezony, své působení v Manchesteru United. Obránce Marcos Rojo se vydal na hostování do své rodné Argentiny, kde od konce ledna působí v Estudiantes. Na tom by nebylo nic divného, nicméně v rozhovoru pro argentinský list El Intransigente přiznal, že velkou roli v jeho návratu měla jeho rodina, hlavně pak máma, která devětadvacetiletého hráče přemluvila.

Rojo neprožíval v United, za které odehrál 122 zápasů, zrovna šťastné období. I vinou zranění nastoupil v letošní sezoně jen do 9 utkání. Poslední duel v Premier League, do kterého naskočil, byl z 10. listopadu, kdy proti Brightonu odehrál jednu minutu.

Proto se rozhodl, že potřebuje restartovat svou kariéru, a tak zamířil do rodné Argentiny a do konce sezony bude působit v Estudiantes, kde je prezidentem Juan Sebastían Verón, někdejší hráč United a jeden z nejlepších argentinských fotbalistů minulosti.

„Potřebuji hrát, vrátit se na mou úroveň. Rodina trvala na tom, abych se vrátil. Řekla mi to dokonce i moje máma,“ řekl Rojo, který momentálně řeší svalový problém, kvůli kterému vynechal sobotní zápas Estudiantes. Za pár týdnů by měl být ale zpátky.

Související obsah

„Měl jsem spoustu nabídek od ostatních klubů, ale co je lepší než být doma. Doufám, že se na hřiště vrátím, co nejdříve,“ dodal devětadvacetiletý hráč.
 

vat, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události