Basketbal

Payton zaznamenal triple double. Minnesota padla podvanácté v řadě

V basketbalové NBA se v noci odehrálo 10 zápasů. Nejvyrovnanější duel odehráli Cleveland Cavaliers s New Yorkem Knicks. V prodloužení vyhráli Newyorčané, za které triple doublem zářil Elfrid Payton. Minnesota Timberwolves má bídnou formu, proti Sacramentu prohrála dvanáctý zápas za sebou.

V Clevelandu diváci viděli zajímavý zápas. Domácí po většinu zápasu vedli a hosty z New Yorku pouštěli maximálně do pětibodového vedení. Čtvrtou čtvrtinu dlouho vedli domácí, ale Knicks se v posledních momentech podařil obrat, takže Cleveland trojkou nakonec zachraňoval alespoň remízu.

V prodloužení se do vedení opět dostali Cavaliers, jenže koncovku zvládli lépe hosté, kteří si odváží z Minneapolisu výhru 139:134. Sedmnácti body, jedenácti doskoky a patnácti asistencemi k výhře New Yorku přispěl Elfrid Payton, pro něhož to byl první triple double v sezoně.

Nejhorším týmem posledního měsíce jsou Timberwolves z Minnesoty, kteří si proti Sacramentu připsali dvanáctou prohru v řadě.

Domácí Kings se hned prvním košem dostali do vedení, které až do konce zápasu neztratili. V poslední části to sice bylo drama, když se hosté dostali dokonce na rozdíl pouhých dvou bodů, jenže Sacramento si své vedení udrželo až do konce.