NBA

Bryant bude mít pohřeb jako Michael Jackson. Čeká se na magické datum

Bryant bude mít pohřeb jako Michael Jackson. Čeká se na magické datum
Zdroj: Profimedia

Poslední rozloučení s basketbalistou Kobem Bryantem a ostatními členy havárie vrtulníku proběhne v místě, kde se loučil i samotný král popu Michael Jackson. S ikonou Lakers, jeho třináctiletou dcerou Giannou, pilotem vrtulníku a dalšími se fanoušci přijdou rozloučit v magickém datu.

Už je to více jak týden, co svět obletěla smutná zpráva o úmrtí jednoho z nejlepších bývalých basketbalistů. Kobe Bryant tragicky zahynul, společně s osmi členy posádky, při pádu vrtulníku v Los Angeles. Teď čeká oběti havárie poslední rozloučení. To proběhne v basketbalovém domě Lakers Staples Center v Los Angeles. V místě, kde hvězdný basketbalista strávil 20 let své kariéry.
 

„Je to připomínka toho, jak velkou jednotu máme. Jsme jedno město, které věří v sebe navzájem, věří v něco většího než sebe samého, a my uděláme vše pro to, aby se k němu všichni mohli dostat a rozloučit,“ sdělil starosta města Eric Garcetti.

Související obsah

Přítomní se se zesnulými přijdou rozloučit v pondělí 24. února (24/2). Rozlučkový den vybrala sama vdova Vanessa. A výběr data nemusí být náhodný. Můžeme ho považovat za symbolické. Číslo 24 totiž Kobe Bryant nosil při zápasech během druhé části své slavné kariéry v NBA. Jeho dcera Gianna Maria zase oblékala číslo 2 v mládežnických basketbalových týmech.

Zdroj: Instagram

Oblast Centrum Staples se již ode dne havárie plní květinami, dresy a dalšími vzpomínkovými věcmi. Není to ale poprvé, co se na tomto místě uskuteční poslední rozloučení. V roce 2009 se zde přítomní loučili se zpěvákem Michaelem Jacksonem a minulý rok s rapperem Nipseym Husslem.

Související obsah


Také kapacita bude omezena. Informace o „vstupenkách“ na ceremoniál ještě zveřejněny nebyly. Celá akce nebude mít nijak dlouhé trvání. Po posledním rozloučení totiž následuje zápas mezi Clippers a Memphis Grizzlies.
 

aza, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události