Kobe Bryant

Mrazivé svědectví: Kobe a jeho žena raději nikdy nelétali společně!

Mrazivé svědectví: Kobe a jeho žena raději nikdy nelétali společně!
Zdroj: Profimedia

Legendární basketbalista Kobe Bryant zemřel v neděli při havárii soukromé helikoptéry. Spolu s ním nepřežila tragickou nehodu ani jeho dcera a dalších 7 osob. Postupně ale vychází najevo další podrobnosti okolo obrovské tragédie a také třeba dohoda mezi Kobem a jeho ženou Vanessou, že nikdy nebudou sedět společně v jednom letadle…

Potřebu používat helikoptéru měl Kobe Bryant od doby, kdy se stal otcem. Díky drahému dopravnímu prostředku měl pocit, že může být daleko více času se svými blízkými.

Obrovská malba na Filipínách ucítáv památku Kobeho Bryanta:


"Seděli jsme v autě v koloně a přišli jsme o zápas našich dětí. Musel jsem přijít na způsob, jak stále trénovat s Lakers, soustředit se na svou práci a k tomu dát potřebný čas své rodině,“ vyprávěl v roce 2018 pro magazín People, proč si pořídil helikoptéru.

Související obsah

„A když jsem pak zkusil letět helikoptérou, bylo to tak jednoduché. Z domova na trénink jsem se dostal za čtvrt hodiny. Tam to začalo,“ dodal v rozhovoru, který slavný list znovu oprášil po Bryantově úmrtí.

Zdroj: Profimedia

Kobe Bryant používal helikoptéru, aby se vyhnul provozu v Los Angeles a občas létala za svými povinnostmi i jeho žena Vanessa. „Měli ale dohodu, že nikdy nebudou létat ve vrtulníku společně," dodali však lidé z Bryantova okolí.

Související obsah

"Jednou z největších věcí, na kterou se těšil, až odejde z NBA, bylo to, že bude daleko více času trávit se svou rodinou. Byl to praktický táta a jako každý jiný otec chtěl vidět budoucnost všech svých dcer jen hezkou,“ říká další z Bryantových přátel.

Zdroj: Profimedia

Vzpomínky na ikonu basketbalového nebe přidal i další slavný sportovec. "Všechno, co jsem kdy potřeboval vědět o Kobe Bryantovi, bylo to, že během našeho přátelství jsme vedli ty nejvýznamnější rozhovory o rodině," říká Derek Jeter, 45letá baseballová hvězda.

Související obsah

"Víte, ten chlap měl mimořádné sportovní nadání a absolutní zabiják, když měl v ruce basketbalový míč. Ale když jsme se potkali, nemluvil o ničem jiném, než o manželce Vanesse a jeho holkách. Rodina pro něj byla vše…“ dodal Jeter.

Tragická smrt Kobe Bryanta zasáhla celé Spojené státy americké:


Kobe Bryant zahynul 26. ledna 2020 společně se svou třináctiletou dcerou Giannou a dalšími sedmi lidmi při nedělní havárii. Sedmatřicetiletá manželka Vanessa dál bude vychovávat dcery Natalii (17), Bianku (3) a půlroční Capri.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události