Kobe Bryant

Vdova a starosta mluvili o pohřbu. Kde dají lidé Bryantovi sbohem?

Vdova a starosta mluvili o pohřbu. Kde dají lidé Bryantovi sbohem?
Zdroj: Profimedia

Je to už více než týden od tragédie, při které zahynul Kobe Bryant, jeho dcera Gianna a dalších 7 lidí. Dodnes ale není zřejmé, jak proběhne rozloučení s basketbalovou legendou a kde bude pohřeb. Vdova po Bryantovi společně se starostou Los Angeles už ale naznačili, kde se rozloučení uskuteční.

Těla obětí už byla vrácena rodinám, aby bylo možno připravit poslední rozloučení. Momentálně Bryantova rodina spolupracuje s úředníky Los Angeles na posledních detailech rozloučení. “Nemáme zatím oficiální datum pohřbu, ale každý den komunikujeme s Lakers a nejvíc s Bryantovou vdovou Vanessou, a to je teď nejdůležitější,“ vyjádřil se starosta Los Angeles Eric Garcetti pro USA Today.

Související obsah

Veřejné rozloučení s legendou by podle starosty mohlo proběhnout v basketbalovém domově Lakers, aréně Staples Center, anebo na nedalekém fotbalovém stadionu Los Angeles Memorial Coliseum, kam by mohlo přijít více lidí.

Související obsah

Tento týden má vyjít zpráva o havárii od Národní rady pro bezpečnost dopravy (NTSB), která zodpovídá za vyšetřování dopravních nehod v civilní dopravě. “Zpráva bude obsahovat pouze fakta, a ne příčinu havárie,“ řekla vyšetřovatelka NTSB Jennifer Homendyová. “Příčina může být zveřejněna až po vydání závěrečné zprávy, což může trvat až 18 měsíců,“ dodala Homendyová.

Související obsah

Fanoušci Bryanta jsou netrpěliví. Dokonce i obyvatelé města Columbus ve státu Ohio se v pondělí sešli v místní kapli a uctili tak památku Bryanta, jeho dcery Gianny a ostatních. Na místě byla i pamětní kniha, kde se mohl každý podepsat a napsat vzkaz pro rodiny. Kniha bude následně poslána do Kalifornie.

lsk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Kobe Bryant

Důležité Události