Donald „Cowboy“ Cerrone přišel s dost zajímavou zprávou. Za zápas s Conorem McGregorem prý nedostal žádný podíl z PPV (Pay-Per-View).
Byl součástí velkolepého návratu Conora do UFC. Cerrone však na zápas z 18. ledna nebude vzpomínat zrovna v tom nejlepším. Nejen, že dostal KO už po čtyřiceti sekundách, ale podle svých vlastních slov nedostal podíl z PPV. A to se přitom spekulovalo o několika milionech dolarů.
"7-10 milionů? Haha, žádný podíl z PPV jsem nedostal. Je rozdíl mezi tím, co si svět myslí, a realitou,“ napsal šestatřicetiletý zápasník na svůj instagramový účet, když odpovídal jednomu z fanoušků.
Cowboy si podle oficiálních zdrojů vydělal 200 tisíc dolarů (přes 4,5 milionů korun). K této částce měl právě připočítat ještě podíl z PPV, což je jednoduše řečeno podíl z internetové reklamy.
Naopak Conor na vzájemném zápase vydělal mnohem více. Nejen, že vyhrál, ale také se jeho konto obohatilo o 3 miliony dolarů (cca 69 milionů korun).
Galavačer UFC 246 byl jedním z nejvýznamnějších v historii UFC. Vše se točilo kolem comebacku svérázného Conora, který v hlavním zápase doslova s Cowboyem zametl.