Fotbal

Hvězdný Cantona si zahrál ve videoklipu. Fotbalové vášně šly stranou

Hvězdný Cantona si zahrál ve videoklipu. Fotbalové vášně šly stranou
Zdroj: Profimedia

Bývalá hvězda Manchesteru United Eric Cantona si zahrál v nejnovějším videoklipu Liama Gallaghera, člena legendární kapely Oasis, ke skladbě Once. Francouzský fotbalista si nasadil na hlavu korunu, oblékl plášť a ztvárnil krále. A to i přesto, že Gallagher se hrdě hlásí ke konkurenčním Citizens.

Legendární útočník Rudých ďáblů Cantona je na roztrhání. Po konci kariéry se dal na dráhu herce a nyní se předvedl i v hudební branži. Nikoli jako zpěvák. V klipu ke skladbě Once využil zkušeností z divadelních i filmových rolí a zahrál si krále. Ke spolupráci si ho přizval sám autor písně, britský hudebník Liama Gallaghera, který je proslulý fanoušek Manchesteru City.

„Jsem absolutně nadšený z toho, že Eric Cantona, poslední pořádný fotbalista, hraje v mém klipu k písničce Once. Skladby, jako je tato, se neobjevují příliš často. Stejně jako výjimeční hráči jako on,“ sdělil Gallaghera v den zveřejnění videa na svém Twitteru.

Výsledná práce se na YouTube objevila poslední lednový den a k dnešnímu datu čítá necelé dva milióny shlédnutí. „Tak pyšný. Děkuji Liame, Debbie, Charlie a všem z vašeho týmu,“ napsal bývalý francouzský reprezentant k fotce na Instagramu, na které ztvárňuje postavu z klipu.

Související obsah

Cantona, přezdívaný během své fotbalové kariéry Král Eric, hraje právě krále. A samotný autor skladby Liam Gallagher? Ve videoklipu ztvárňuje prostého sluhu, který plní tragickému králi prázdnou sklenici a dělá mu osobního šoféra.

Související obsah

Není to poprvé, co Gallagher do svého klipu dosadil sportovce v kopačkách. Během působení kapely Oasis se v propagačním videu jejich světového turné ukázal bývalý hráč Juventusu Alessandro Del Piero.

az, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události