MMA

Bijec Dvořák mezi elitou UFC. Tohle je jeho první reakce!

Bijec Dvořák mezi elitou UFC. Tohle je jeho první reakce!
David Dvořák Zdroj: profimedia.cz

Světem už proběhla oficiální zpráva o novém členovi nejprestižnější MMA organizace. Pár dní na to David „Chroust Zabiják“ Dvořák potvrdil videem to, na co všichni čekali! Nejnovější zástupce České republiky v UFC se s fanoušky pochlubil o zlomový moment kariéry.

V pátek 7. února se objevila zpráva o dalším českém reprezentantovi v UFC. Následující dny se čekalo, jestli je zpráva pravdivá. Pak přišlo oficiální potvrzení od samotné organizace a čeští MMA fanoušci se mohou v lize mistrů bojových sportů začít těšit na Davida Dvořáka (17-3).


UFC je sen každého MMA zápasníka a podepsání smlouvy je zlomový okamžik kariéry. Je to zadostiučinění veškeré tvrdé dřině a odříkání. David se o ten svůj podělil se všemi jeho fanoušky na Instagramu. „Je to tam,“ komentoval Chroust  svůj úspěch. Ihned od oznámení jeho profil zavalily gratulace od dalších domácích zápasníků.Podepsání smlouvy a zařazení mezi nejlepší zápasníky světa je skvělá zpráva. Nicméně nejprestižnější MMA organizace světa je zároveň tou největší zkouškou. Toho si je Dvořák vědom a rozhodně neusíná na vavřínech. "Je to obrovská příležitost, která se nedá odmítnout. Trénuju a makám teď fakt celý den. Věřím, že budu připravený," komentoval svůj úspěch pro televizi Nova.

Zdroj: Profimedia

Už 14. března ho totiž čeká duel s Bruno Silvou (10-4-2). Spolu se utkají na galavečeru v Brazílii, kde měl původně nastoupit český Uzbek Machmud Muradov (24-6).

Související obsahZ České republiky se v UFC zatím objevili Karlos Vémola, Viktor Pešta, Lucie Pudilová a českou vlajku reprezentoval i Uzbek s českým srdcem Muradov. Na premiéru čeká i nově podepsaný Jiří „Denisa“ Procházka, který do organizace přestoupil začátkem roku 2020, po obhájení titulu v japonském RIZINU.

Související obsah

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události