Fotbal

Doba zkracování je v módě, po Mourinhovi odhodil kštici i Neymar

Doba zkracování je v módě, po Mourinhovi odhodil kštici i Neymar
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv je teprve půlka února, ve fotbalovém prostředí se rozmohl trend zkracování dohola. Po trenérovi Mourinhovi, který všechny šokoval svým novým účesem, překvapil i Neymar, jenž se vykašlal na své módní kreace na hlavě a na sociálních sítích se vytasil s fotkou, kde figuruje bez vlasů.

Brazilský útočník ve službách Paris Saint-Germain na sebe rád strhává pozornost. Někdy se mu to daří povedenými gólovými akcemi nebo kličkami, jindy zase hereckými představeními na hřišti. Teď zase šokoval své příznivce, když se na sociálních sítích prezentoval s radikální změnou image.
 

Osmadvacetiletý fotbalista totiž zveřejnil fotku, kde má vyholenou hlavu dohola. Za posledních 14 dnů jde tak o druhou výraznou vlasovou kreaci na jeho hlavě. Předtím si totiž Brazilec obarvil svoji kštici na růžovo, aby uctil památku zesnulého basketbalisty Kobeho Bryanta.

Související obsah

Ostatně pro Neymara nejsou nakrátko střižené vlasy úplně cizí. Ve svých začátcích řádil v dresu Sao Paula také kolikrát s vyholenou lebkou. Pak však přišla doba, kdy o svoje vlasy dost důkladně pečoval a vymýšlel roztodivné kreace na hlavě, a to jak v Barceloně, tak následně v PSG.
 

Brazilský útočník je momentálně na marodce, když vynechal už tři utkání v řadě. Jeho absence však vyvolávaly pochybnosti, zdali si své zranění nevymyslel, aby si mohl ve vší parádě užít oslavu svých 28. narozenin, které slavil minulý týden.

Související obsah

Co se týče sportovních statistik tak má Neymar v pařížském velkoklubu sympatická čísla. Celkově zasáhl do 14 duelů a připsal si hned 13 branek a šest asistencí. V tabulce střelců francouzské ligy mu tak patří třetí příčka za kolegou Mbappém a Ben Yedderem z Monaka, jenž má už šestnáct tref.
 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události