Fotbal

Plešatý Mourinho! Slavný kouč zveřejnil důvod své radikální proměny

Plešatý Mourinho! Slavný kouč zveřejnil důvod své radikální proměny
José Mourinho s vlasy (vlevo) a bez vlasů | Zdroj: koláž tn.cz

V minulém týdnu fotbalové fanoušky zaskočila fotka s novým vzhledem portugalského trenéra Josého Mourinha. Sám fotbalový stratég ve službách Tottenhamu se nyní ke své radikální změně vyjádřil a jde o vskutku originální příběh.

57letý zkušený kouč byl proslulý svojí šedivou kšticí. Nicméně fotka, kde Mourinho pózuje se svým holičem, všechny zaskočila a některé i vyděsila. O holohlavém portugalském trenérovi si totiž někteří dokonce mysleli, že je snad vážně nemocný.

José Mourinho se tak odhodlal ke svému novému účesu vyjádřit pro britská média a nebyl by to on, aby nezavtipkoval.
 

„Občas mám rád nakrátko střižené vlasy, mám rád ten pocit, když cítím chladné počasí na hlavě. Ale to není tento případ. Tentokrát jsem tvrdě usnul u mého holiče, a když jsem se probudil, vypadal jsem tak špatně, že jsem mu radši řekl, ať mě oholí na číslo 1,“ rozpovídal se v rozhovoru trenér Tottenhamu Hotspur. „Snad mi vlasy dorostou zpátky,“ dodal s úsměvem slavný José.

Jeho tým je v Premier League momentálně šestý, nicméně v kontaktu na Top 4. Londýnský celek navíc už za 9 dní čeká osmifinálový duel v Lize mistrů proti RB Lipsku, kde hraje i český útočník Patrik Schick.

Mourinho nebere tento zápas na lehkou vázu a tak se o víkendu zajel na jejich zápas proti Bayernu osobně podívat.

Související obsah

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události