UFC

Polák Blachowicz knokautoval Andersona a řekl si o titulový zápas

Jan Blachowicz vrátil porážku Corey Andersonovi i s úroky a důrazně si řekl o titulový zápas se šampionem polotěžké váhy Jonem Jonesem. Při galavečeru UFC v Novém Mexiku dokázal polský fighter naplno ukázat své schopnosti a dělovým spodním hákem vypnul svého amerického souputníka, čímž mu oplatil předchozí porážku na body se vším všudy.

Polský fighter do zápasu určitě nevstupoval jako favorit, a to zejména díky tomu, že ho Corey Anderson v předchozím duelu s přehledem porazil. Před pěti lety sice nedošlo na K. O., ale Američan zvítězil po dominantním výkonu jasně na body.

Tentokrát to však byla jiná písnička. Polák ukázal, že disponuje mnohem lepší fyzickou kondicí než předtím a v oktagonu se výborně pohyboval. Nicméně ve finále se ani tolik nezadýchal.

Po třech minutách prvního kola bylo totiž hotovo. Polák v jedné situaci uštědřil Andersonovi tvrdý úder pravačkou a Američan, který si na ránu trošku nešikovně naběhl, šel přímo k zemi bez toho, aby ho Blachowicz musel na zemi ještě dodělávat.

Diváci v tu chvíli bouchli nadšením, uznale zatleskala také současná jednička polotěžké váhy Jon Jones, který si následně vyměnil přes pletivo několik pohledů s vítězným Blachowiczem. Je totiž dost pravděpodobné, že polský fighter se tímto vítězstvím přiblížil možnosti se o titulový pás s Jonesem porvat.
 

Související obsah

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události