Lední hokej

Extraliga se koronaviru nebojí. Úterní kolo bude před plnými tribunami!

Extraliga se koronaviru nebojí. Úterní kolo bude před plnými tribunami!
Zdroj: Profimedia

Hokejová extraliga se bude i v úterý hrát před plnými ochozy. Informoval o tom v pondělí Český svaz ledního hokeje. Nejvyšší hokejová soutěž tak zatím na epidemii koronaviru zpřísněnými pravidly nereaguje.

Úterní, tedy předposlední kolo základní části nejvyšší hokejové soutěže extraligy bude odehráno podle schváleného rozpisu a v běžném režimu, s jednotným časem začátků utkání v 17:30 hodin.

"Podoba pátečního, posledního kola a dalších částí soutěže bude záviset na rozhodnutích Bezpečnostní rady státu, která se sejde ve středu, a na vývoji epidemiologické situace v České republice," informuje ČSLH v pondělní tiskové zprávě zaslané médiím.

Už v pondělí odpoledne se hraje sedm utkání první ligy. Ani v ní se o změnách neuvažuje, ale do budoucna se to nedá vyloučit. "Další kroky budou záležet na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu. Pokud by k nějakým změnám dospěla, musíme se jim podřídit. Pak bychom řešili v jakém formátu zbylá utkání sehrát, " řekl tiskový mluvčí ČSLH Zdeněk Zikmund pro TN.cz.

Související obsah

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Lední hokej

Důležité Události