Box

Další souboj Wildera s Furym potvrzen! Trilogie se dovrší v červenci

Další souboj Wildera s Furym potvrzen! Trilogie se dovrší v červenci
Wilder vs. Fury 2 Zdroj: Profimedia

Tolik očekávaná odveta souboje dvou neporažených boxerů Deontaye Wildera a Tysona Furyho skončila vítězstvím Brita, když Wilderův trenér hodil v sedmém kole do ringu ručník. Wilder využil možnosti v následujících třiceti dnech zažádat o odvetu, a ta by se tedy měla konat 18. července.

První zápas dvou neporažených těžkých vah skončil v prosinci roku 2018 remízou. Diváci museli čekat déle než rok na odvetu, aby se konečně dočkali vítěze a viděli ukončení neporazitlenosti druhého z nich.


Vítězem zápasu se stal Cikánský Král, který většinu zápasu svému soupeři pořádně nakládal a několikrát ho dostal na zem. V sedmém kole už to nevydržel Wilderův trenér Mark Breland, který vhozením ručníku do ringu ukončil zápas, aby jeho svěřenec už nebyl zbytečně bit.


Wilder byl na svého trenéra po zápase naštvaný. Tvrdil, že by se do zápasu ještě vrátil, ale na výsledku už to nic nezměnilo. Bronzový Bombarďák ale využil možnosti říct si o odvetu a v třetím zápase se pokusí Furymu porážku vrátit.

Související obsahTrilogie by se měla dovršit 18. července znovu v MGM Grand Garden Aréně v Las Vegas, kde se konal i souboj Wilder vs. Fury 2. To uvedl pro americkou televizi ESPN Furyho promotér Bob Arum."Válka teprve začala! Znovu povstanu, jsem silný, jsem král! Mou pýchu nevezmete, já jsem válečník," takový vzkaz poslal Bronzový Bombarďák svým fanouškům. Odveta bude jistě zajímavá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události