Fotbal

Strach o maminku Cristiana Ronalda! Po mrtvici ji převezli do nemocnice

Strach o maminku Cristiana Ronalda! Po mrtvici ji převezli do nemocnice
Zdroj: Profimedia

Matka Cristiana Ronalda byla v úterý časně ráno přijata do nemocnice ve svém rodném městě v Madeiře. Paní Dolores Aveiro je podle místních médií v dobrém a stabilizovaném stavu. Nicméně čeká na nové testy, které určí její zdravotní stav.

Podle webu Mirror utrpěla maminka nejznámějšího fotbalisty světa ischemickou mozkovou příhodu, způsobenou krevní sraženinou, která blokuje přívod krve do mozku. Nemocnice žádný oficiální komentář doposud nevydala. Na zprávy o své mamince zatím nereagoval ani samotný Cristiano Ronaldo.

Související obsah


Zdravotní problémy měla paní Dolores už v roce 2007, kdy jí byla diagnostikována rakovina prsu. V únoru loňského roku pak před cestou do Itálie na oslavu 35. narozenin svého syna přiznala, že se jí zrádná nemoc vrátila. V rozhovoru pro portugalskou televizní stanici tehdy řekla, že v Madridu podstoupila novou operaci a radioterapii a bojovala o život.

Zdroj: Profimedia

Pětašedesátiletá Dolores Aveiro má dnes už na svém instagramu více než dva miliony následovníků a ještě v neděli zdravila své fanoušky vzkazem: „Veselá neděle všem.“ Odpověď jí poslala i její dcera Katia srdečním emotikonem a slovy: „Moje drahá mami.“

Související obsah


Maminka Cristiana Ronalda vypadala o víkendu šťastně a uvolněně, když pózovala na fotografii u pomníku v Machico v malém městečku na východním pobřeží Madeiry.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události