NHL

Málem přišel o oko. Obličej mu zdobí 90 stehů. Hráč pobavil vtipnou reakcí

Málem přišel o oko. Obličej mu zdobí 90 stehů. Hráč pobavil vtipnou reakcí
Zdroj: Profimedia

Měl obrovské štěstí. Na první pohled hrůzostrašné zranění Johnnyho Boychuka má nakonec šťastnou dohru a kanadský veterán by měl být podle všeho v pořádku. Sám hokejista se už také podělil o své pocity s fanoušky na sociálních sítích.

„Díky všem za pozitivní zprávy a myšlenky. Jsem za ně nesmírně vděčný. Prosím nevěřte špatným zvěstem o mně. Brusle mi naštěstí prořízla jenom víčko. Omlouvám se za pozdní odpověď, ale nefungovalo mi odemknutí mobilu pomocí rozpoznání obličeje. Ještě jednou díky všem,“ vyjádřil se emotivně obránce New York Islanders.

Ten se dostal při úterním duelu s Montrealem do smolného střetu, kdy ho protihráč Lehkonen trefil bruslí do oka. Zraněný hokejista ihned s bolestivou grimasou odjel přímo do šatny a vypadalo to s ním hodně zle. Nicméně následné pozitivní zprávy utěšily hokejové fanoušky. Oko Boychuka je v pořádku.

"Johnnyho oko nebylo poškozeno, naštěstí čepel zasáhla jen víčko. Plastický chirurg udělal devadesát stehů," potvrdil dobré zprávy generální manažer Islanders Lou Lamoriello.


Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události