Basketbal

Zápasy bez diváků kvůli koronaviru? Na plac mě nedostanou, tvrdí LeBron

Zápasy bez diváků kvůli koronaviru? Na plac mě nedostanou, tvrdí LeBron
Zdroj: Profimedia

Obavy z šíření koronaviru dorazily i do zámoří, a dokonce i basketbalová NBA vydala prohlášení, týkající se možnosti hrát bez diváků. Jenže narazila na postoj největší hvězdy ligy LeBrona Jamese.

James byl po utkání s Milwaukee v dobré náladě, tu mu ale pokazili novináři svými dotazy na možnost hrát další zápasy v prázdných halách.


„Poslyšte, pokud nebudou fanoušci na tribunách, tak já na to kašlu. Hraju pro své spoluhráče, hraju pro fanoušky. To je to, o čem je sport. Když přijdu do arény a nebudou tam lidé, sorry, mě na hřiště nedostanou,“ nechal se slyšet James.
 

Podobnou otázku dostal i Kemba Walker z Bostonu. „To by bylo hrozné,“ řekl. „A byla by to hlavně nuda. Mám pocit, že by bylo spíš lepší zápasy zrušit. Nevím, jak vážná je situace, ale bylo by to opravdu docela divné.“
 

Amerika sleduje šíření koronavirusu v relativním bezpečí, ale s respektem. Varování od regionálních úřadů už dostal tým Golden State Warriors, sobotní duel proti Philadelphii ale Stephen Curry a spol. odehrají s diváky. V USA bylo zatím prokázáno jen 15 nakažených osob.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události