Koronavirus

Basketbalová NBA byla okamžitě přerušena! Hvězdný hráč je nakažen

Basketbalová NBA stihla v noci na čtvrtek odehrát čtyři zápasy a zbylé dva ani nezačaly. Poté, co vyšla najevo informace, že jedna z hvězd – Rudy Gobert z Utahu byl nakažen koronavirem, rozhodlo vedení ligy o okamžitém odkladu na neurčito.

„NBA po konci dnešního programu pozastavuje kvůli pandemii koronaviru všechny zápasy dnešního programu až do dalšího oznámení,“ sdělili představitelé soutěže v půl desáté večer newyorského času.


Posledním utkáním, které se dohrálo, byl duel Dallasu s Denverem, který domácí vyhráli 113:97. „Tohle je šílené, to snad nemůže být pravda,“ reagoval bezprostředně po zápase majitel Dallasu Mavericks Mark Cuban.


Zároveň ale dodal, že bezmezně věří těm, kteří o tom rozhodli. „Víte co? Tady nejde o basketbal nebo peníze. Věřím Admovi Silverovi. Pokud tahle záležitost exploduje někde u vás, přemýšlíte ihned o své rodině.“


Aktéři zápasu New Orleans - Sacramento odešli do šaten po rozcvičce a už se nevrátili. O tom, že zápas nezačne, rozhodli sudí utkání.


Hráči 10 týmů, se kterými hrál tým Utah Jazz v posledních 10 dnech byli vyzváni, aby se přemístili do karantény. Jde o týmy Clevelandu, New Yorku Knocks, Bostonu, Detroitu a Toronta.


Výsledky z noci na čtvrtek:

Philadelphia - Detroit 124:106
Atlanta - NY Knicks 131:136
Miami - Charlotte 98:109
Dallas - Denver 113:97
Oklahoma - Utah odloženo
Sacramento - New Orleans odloženo

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Koronavirus

Důležité Události