Fotbal

Londýn míří do karantény! Problém má kouč Arsenalu i talent z Chelsea

Londýn míří do karantény! Problém má kouč Arsenalu i talent z Chelsea
Zdroj: Profimedia

Koronavirus si nevybírá a v pátek ráno zřejmě už i Anglie pochopila, že je velký problém. Mezi nakaženými je trenér Arsenalu Mikel Arteta a také útočník konkurenční Chelsea Callum Hudson Odoi.

Sedmatřicetiletý Arteta byl pozitivně testován poté, co pocítil slabost. „Šel jsem na test, když jsem se necítil nejlíp. Chci se ale vrátit, jen co mi to povolí,“ sdělil.

Arsenal nařídil karanténu svým členům poté, co vyšlo najevo, že přišli do kontaktu s nakaženým řeckým majitelem Olympiakosu Pireus po utkání Evropské ligy.

Dalším potvrzeným případem je Callum Hudson-Odoi z Chelsea, kterému je teprve 19 let. Ten pocítil první příznaky nemoci v pondělí ráno a zůstal mimo tréninkové hřiště. Klub dodal, že si „vede dobře“ a těší se na návrat na hřiště.


Anglické fotbalové prostředí stále ještě šíření viru bagatelizuje a stále se počítalo s tím, že se odehrají víkendové zápasy Premier League. Duely evropských fotbalových pohárů na Britských ostrovech – ať už v Liverpoolu nebo Glasgow se hrály před plnými tribunami.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události