Fotbal

Součkův trenér je v karanténě! Objímal se s koučem Arsenalu

Součkův trenér je v karanténě! Objímal se s koučem Arsenalu
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový tým West Ham United, ve kterém působí i český záložník Tomáš Souček, udělal zásadní rozhodnutí. Všichni členové realizačního týmu, kteří se dostali minulý při vzájemném utkání s Arsenalem do styku s trenérem Gunners Mikelem Artetou do kontaktu, zamířili do domácí karantény.

Právě u Artety testy potvrdily, že se sedmatřicetiletý Španěl nakazil koronavirem. Do karantény tak mimo jiné zamířil i hlavní kouč West Hamu David Moyes, který se s Artetou těsně před výkopem nedělního duelu dokonce objal. Oba dva totiž pojí velmi přátelský vztah. Moyes dříve Artetu trénoval v Evertonu.

Podle informací britských médii ale šestapadesátiletý Moyes nemá náznaky koronaviru. Jedná se tak hlavně o preventivní opatření.

„Vzhledem k tomu, že členové realizačního týmu byli o víkendu v přímém kontaktu s manažerem Arsenalu během zápasu na Emirates Stadium, klub k nim přistupuje velmi opatrně a tito jednotlivci jsou nyní izolováni v souladu s vládními zdravotními pokyny,“ stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Na sociálních sítích také kolovala informace, že na koronavirus byli pozitivně testováni tři hráči West Hamu. Tato zpráva se však nepotvrdila.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události