Tenis

Těhotná Cibulková ve strachu! Chová se jako seriálový detektiv Monk

Těhotná Cibulková ve strachu! Chová se jako seriálový detektiv Monk
Zdroj: Profimedia

Dominika Cibulková v listopadu oznámila konec své tenisové kariéry a o měsíc později prozradila, že čeká miminko. Nyní však žije v nejistotě kvůli řádícímu koronaviru. Pečlivě dodržuje všechna nařízení a doporučení slovenské vlády a dává na sebe ještě větší pozor než dříve, dokonce se sama přirovnala k seriálové postavě Adrianu Monkovi.

Ústřední postava seriálu Můj přítel Monk je policejní konzultant, který trpí stovkami fóbií, jednou z největších je strach z bacilů, a právě kvůli tomu se sama Cibulková přirovnala k této televizní postavě.


"Stále mám u sebe dezinfekci. Cítím se jako takový Monk. Každou chvíli si myji ruce a všechno dezinfikuji. Alespoň takto se snažím s koronavirem bojovat," uvedla Cibulková pro slovenský deník Šport.

Související obsahTermín porodu má bývalá světová čtyřka stanoven na devátého června a dle svých slov si nedokáže představit, že by rodila v této době: "Věřím, že do června se situace aspoň trochu uklidní. Doktorku mám v Ružinově. Všichni jsme četli, že právě v této nemocnici byl pacient s koronavirem a mnozí museli jít do karantény. Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych měla termín teď. Asi bych se ze strachu zbláznila."

Související obsah

O vážnosti situace ji přesvědčilo zrušení prestižního tenisového turnaje v Indian Wells. "Dostalo mě to do reality. Takto důležitý a velký turnaj nebyl zrušený od druhé světové války. Okamžitě jsem pochopila, že nejde jen o paniku, ale děje se cosi opravdu velkého. Od té doby jsem mimořádně opatrná," prozradila vítězka Turnaje mistryň z roku 2016.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události