Vémola je sám v karanténě! Kvůli koronaviru nemůže za svou rodinou

Vémola je sám v karanténě! Kvůli koronaviru nemůže za svou rodinou
Zdroj: Profimedia

Česká ikona MMA pociťuje tvrdý dopad koronaviru na vlastní kůži. Ačkoli je Karlos Vémola zdravý, svůj druhý domov v Londýně nemůže opustit. Zodpovědný zápasník nehodlá riskovat, že by ohrozil svou rodinu v České republice. A tak je uvězněn v rizikové Anglii, dokud pandemie neopadne. Z dobrovolné karantény posílá motivační vzkaz.

Vémola (27-6) se pravidelně připravuje v londýnském klubu London Shootfighters. Časté pobyty v Anglii si vyžádaly svou daň, neboť Velká Británie dlouho přistupovala k hrozbě koronaviru s lehkým zanedbáním a zařadila se na seznam krizových zemí světa. Toho si je vědom sám český Terminátor, který k situaci přistupuje nadmíru zodpovědně.


„Všechny vás do Čech zdravím a přeju vám, abyste tu karanténu v klidu zvládli. Věřím, že to může být nepříjemné sedět doma, ale snažte se vytěžit z toho maximum. Buďte rádi, že můžete trávit čas s rodinou. Co já bych za to dal? Tady v Anglii žádné opatření nejsou a já nerisknu, abych něco chytil, sednul do letadla a případně nakazil doma moje holky,“
hovořil Vémola v instagramovém příspěvku.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Pspvek sdlen Karlos "Terminator" Vemola (@karlos_terminator_vemola),

Český Terminátor je skoro nezničitelný. Jeho štítem pronikl v roce 2019 pouze hák Attily Végha, nicméně i tak šířící se koronavir nepodceňuje. Víc, než o sebe, se bojí o svou partnerku a novorozenou dceru Lili. Než aby ženy svého života ohrozil, dobrovolně zůstane v ohrožené Británii.


 

„Radši se sám izoluju. Budu makat. Z fitka jedu rovnou domů a nějak to tady přečkám. Věřím, že když to zvládnu já, tak to zvládneme všichni společně. Třeba si pak všichni budeme vážit víc všedních věcí, které jsme brali jako samozřejmost. Držím vám palce.“

Související obsah

Z dobrovolné karantény poslal přes instagramové video motivační vzkaz, jak situaci zvládnout. Recept je jednoduchý, nemrhat časem a vážit si blízkých.

Vémola samotu využije pro přípravu na novou sezónu. Po porážce v Zápase století si totiž vytyčil nový cíl. Tím není návrat do UFC, ale odveta se slovenskou legendou Attilou Véghem (33-9-2.)

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106