UFC

Jedna rána za druhou! McGregor předvedl hodně nebezpečnou formu

Jedna rána za druhou! McGregor předvedl hodně nebezpečnou formu
Conor McGregor před duelem v lehké váze | Zdroj: Profimedia

Ranař Conor McGregor ukázal, jak trénuje své ničivé údery. V době, kdy není jisté datum dalšího UFC galavečeru, nepolevuje a boxerským terčům dává co proto. Údery, které by složily kde koho, neohromily dvojnásobného šampiona Henry Cejuda. Ten Irovi doporučil, jak lépe by měl se svým časem naložit.

Není jisté, kdy ani proti komu se McGregor (22-4) opět postaví do klece. Sám chce během roku 2020 zápasit ještě dvakrát, ale v současné situaci, kdo ví. Nicméně ani tak bývalý dvojnásobný UFC šampion nepolevuje a drží se v kondici.
 

V krizových dnech tráví čas tréninkem a jeden takový se dostal i k fanouškům po celém světě. Conor ve svém sklepě pracuje na tvrdosti svých úderů a ve vysokém tempu dává stroji co proto. Skoro jakoby od Jiřího Procházky (26-3) okopíroval nedělní BJPéčka.

Jedna rána za druhou demonstruje Irovu sílu. Svou pověstnou levačkou získal už mnoho výher a je považován za jednoho z nejlepších strikerů UFC historie. Jeho výkon upoutal dalšího dvojnásobného krále Henryho Cejuda (15-2). Šampion bantamové (dříve i muší) váhy využil příležitosti a McGregora popíchnul.

Zdroj: Profimedia

„To je ten problém. McGregore, ty bys měl trénovat obranu proti takedownům. Gaethje tě zničí v prvním kole,“ reagoval Cejudo na Irovo video. Narážel tak na Conorovu slabinu, práce na zemi.

Související obsah

Je pravda, že McGregor je spíše postojář než zemař, ale například v zápase s Chabibem (28-0) ukázal kvalitní obranu proti strhům a ani na zemi si do čtvrtého kola nepočínal o nic hůře než jiní vyzyvatelé neporaženého Dagestánce.

Zdroj: Profimedia

Pokud se potvrdí nejnovější zprávy a světová situace to umožní, tak příště McGregor dostane příležitost ukázat své dovednosti proti Justinovi Gaethjimu někdy během léta. Čtyřka lehké váhy bude pro Conora pořádným testem, na jeho cestě za odvetou s dagestánským Orlem.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události