Fotbal

Velký frajer Sadílek! Nemůže nic, tak aspoň poslal do Česka půl milionu!

Velký frajer Sadílek! Nemůže nic, tak aspoň poslal do Česka půl milionu!
Zdroj: Profimedia / instagram

Je mu 21 let. Sedí v Eindhovenu, raději nikam nechodí, ale není mu zrovna jedno, jak svět bojuje s koronavirem. A rozhodl se, že když nemůže dělat nic, tak aspoň pošle peníze tam, kde je to potřeba. Michal Sadílek daroval půl milionu!

Michal Sadílek ve svých 21 letech není zatím takový boháč, aby jen tak mohl rozhazovat peníze. Ale současná situace ho přiměla k tomu, aby také přiložil ruku k dílu. 

„Ahoj všem, jak možná víte, minulý týden jsem tady na Instagramu zveřejnil výzvu, že bych rád podpořil jakoukoliv organizaci proti boji s koronavirem. Tímto bych vám chtěl poděkovat za všechny zprávy, které jste mi poslali,“ vysvětlil ve svém příspěvku. A jako rodák z Uherského Hradiště si vybral logicky i místo, které je mu blízké.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Hello everyone, as you may know, last week I posted here on Instagram that I would like to support any organization against the fight with coronavirus. I would like to thank you for all the messages you sent me. In the end, I have decided to follow my heart and I will support the hospital in Uhersk Hradit and the town of Uniov by donating 500 000 CZK. I believe that these resources will help to get the necessary equipment for the people in the front line and the overall healing of all of us! #Strongertogether Ahoj vem, jak mon vte minul tden jsem tady na Instagramu zveejnil vyzvu, e bych rd podpoil jakoukoliv organizaci proti boji s koronavirem. Tmto bych vm chtl podkovat za vechny zprvy, kter jste mi poslali. Nakonec jsem se rozhodnul podle svho srdce a podpom celkovou stkou 500 000 K uherskohradiskou nemocnici a msto Uniov. Vm, e tyhle prostedky pomou k tomu, aby se sehnalo potebn vybaven pro lidi v prvn linii a celkovmu uzdraven ns vech! #Spolutozvladneme

Pspvek sdlen Michal Sadlek (@michalsadilek32),„Nakonec jsem se rozhodnul podle svého srdce a podpořím celkovou částkou 500 000 Kč uherskohradišťskou nemocnici a město Uničov. Věřím, že tyhle prostředky pomůžou k tomu, aby se sehnalo potřebné vybavení pro lidi v první linii a celkovému uzdravení nás všech!“


Uničov je kvůli koronavirovým opatřením jedním z mála českých uzavřených měst.


Je to frajeřina, jaká se nevidí. Michal Sadílek jednoduše ví, že teď není čas na fotbal, ale na vzájemnou pomoc.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.