APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Bývalý prezident Juventusu se opřel do Ronalda: Akorát se fotí u bazénu

Bývalý prezident Juventusu se opřel do Ronalda: Akorát se fotí u bazénu
Zdroj: Profimedia

Bývalý prezident fotbalového Juventusu Turín Giovanni Cobolli Gigli si postěžoval na chování jedné z největších hvězd současného fotbalu Cristiana Ronalda. Portugalec se dle jeho slov akorát fotí u bazénu.

Giovanni Cobolli Gigli byl v období let 2006-2009 prezidentem jednoho z největších klubů světa Juventusu Turín, proto mu ani nyní není jedno, jaká je ve "Staré dámě" situace.


Nelíbí se mu, že Ronaldo dostal výjimku a mohl odcestovat domů, podle něj to totiž způsobilo lavinu dalších odjezdů. "Když mu byla udělena výjimka, celé se to rozpadlo a ostatní také chtěli odjet pryč, ale takhle by to být nemělo," uvedl podle deníku Marca Gigli.


Ronaldovi bylo umožněno odcestovat domů za jeho matkou, která měla vážné zdravotní potíže. "Řekl, že jede do Portugalska kvůli své matce, ale teď to vypadá, že se akorát fotí u bazénu," postěžoval si Gigli.

Související obsah

"Kritizovat je teď jednoduché, ale takhle při pohledu zvenčí nechápu, proč chtěli hráči opustit Itálii," pokračoval pětasedmdesátiletý Ital. "Až se vrátí, bude pro ně o dost obtížnější vrátit se zpět do formy, jelikož budou muset zůstat 14 dní v karanténě," zakončil svou kritiku bývalý prezident Juventusu.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události